close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

بررسی MG 3 در بازار جمهوری اسلامی ایران ; پیرمردی با کفش های کتانی - 2

خرید و فروش خودرو هیرسا و فضای داخلی MG3

با در نظر تصاحب کردن کیفیت پایین فضای داخلی MG 6 , از MG 3 نیز انتظار یک کابین باکیفیت باکیفیت نداشتیم . البته در کمال تعجب , کیفیت فضای داخلی MG 3 نسبت به برادر بزرگترش بهبود قابل توجهی یافته است .

MG3 - int1

از نگاه کیفیت مواد بکار رفته , جادار بودن و تجهیزات MG 3 حرف های متعددی برای اعلام کردن دارااست و نقطه ضعف بدون شوخی دراین مورد ندارد .

MG 3 ادغام صندلی های مشکی و خاکستری , دوخت های قرمز رنگ و چراغ های قرمز‌رنگ داشبورد را از نیاکان خود به ارث برده است .


MG3 - int2

تجربه رانندگی با MG3

پشت دستور این هاچ بک اقتصادی , او‌لین نکته ای که جلب اعتنا می نماید صندلی های راحت آن است . ارگونومی صندلی ها برای مسافرت های طولانی دوران نیز دلخواه به لحاظ میرسد .

روی امر کلید های کنترل سیستم صوتی و کروز در اختیار گرفتن موجود هست . طراحی فضای داخلی MG 3 مضاعف بی آلایش و خلوت است , ولی می توانایی بیان کرد تا حدودی قدیمی و منسوخ به لحاظ می‌آید و در حالتی که در پی پباده سازی امروزی و پیشرفته می‌باشید , فضای داخلی MG 3 رضایت شما‌را جلب نخواهد کرد .

MG3 - int3

دو جا لیوانی تعبیه شده در نصیب جلو , کمی کوچک می‌باشند و برخی از مواد بکار رفته در کابین کیفیت مناسبی ندارد , اما در مجموع داخل MG 3 شم یک خرید خودرو فروش خودروی ارزان ارزش را القا نمیکند , که ولی با توجه به قیمت 76 میلیونی این خرید خودرو فروش خودرو در بازار ایران نمی توان آن را ارزان ارزش نیز توصیف کرد .

یکی از نکات مثبت کابین MG 3 جادار بودن آن است . فضای راز و پاها از عمده سوپر مینی های گران قیمت هم خوبتر است و فضای توشه عقب از رنو ساندرو که در کلاس سوپر مینی ها جادار به حساب می‌آید , عمده است .

MG3 - trnk

امکانات MG 3 دربرگیرنده عمده سیستم های کاربردی و اثرگذار می شود . چراغ های LED منحصر به فرد روز , سنسورهای فروغ و روشنایی و باران , سیستم تهویه مطبوع الکتریکی ( به کار گیری از کولر تاثیری بر قدرت و عملکرد موتور ندارد ) , سنسور بوستان عقب , حلقه های آلومینیومی 15 اینچی , تهیه دستی صندلی راننده در ۶ جهت و سرنشین در ۴ جهت , روکش های صندلی و غربیک دستور چرمی , کامپیوتر سفری و سانروف جزء فهرست تجهیزات MG 3 است .

MG3 - whls

از نگاه تجهیزات ایمنی MG 3 به سیستم ترمز ضد قفل ( ABS ) , سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز ( EBD ) , ترمز کمکی ( BAS ) و سیستم پایداری خرید خودرو فروش خودرو بر رمز پیچ ها ( CBC ) مجهز شده‌است .

MG3 - au
کیفیت سیستم صوتی MG 3 با استفاده گیری از ۶ بلندگو به یاور یک ساب ووفر قابل پذیرش تحلیل می شود . پورت شارژ تلفن همراه و قابلیت اتصال تلفن همراه از طریق بلوتوث هم موجود هست .

سعی پیشرانه MG3

خصوصیات فنی موتور MG 3 روی کاغذ به لحاظ رضایت بخش می‌رسد : ۱۰۷ اسب بخار اقتدار برای خرید خودرو فروش خودرویی با این بعدها و ۱۳۵ نیوتن متر گشتاور .

اما یک سری دقیقه رانندگی با MG 3 کافی است تا نقطه ضعف اساسی این هاچ بک دورگه صریح شود .

MG3 - drvtrn

با وجود این‌که در آستانه تکان MG 3 نسبتا عالی فعالیت می‌نماید , اما در به دور موتور های ذیل کشش قابل قبولی ندارد . با ارتقاء به دور موتور به ۴۵۰۰ بدور در دقیقه حداکثر گشتاور موتور تولید می‌شود , البته لرزش بسیار و صدای گوش خراش موتور آزار دهنده است .

البته صدای موتور از رنو ساندرو کمتر است , ولی در مقایسه با سایر خرید خودرو فروش خودروهای اروپایی رقیب حرفی برای گفتن ندارد .

MG3 - exhs
سر اگزوز تکی مربعی شکل , خصوصیت تعجب آور طراحی MG3 که در کمتر خرید خودرو فروش خودرویی مانند آن به چشم می‌خورد .
توان موتور از ۴۰۰۰ تا ۵۵۰۰ بدور در دقیقه دلخواه است , ولی از به دور ۵۵۰۰ به آن‌گاه با افت کشش و اقتدار ناگهانی مواجه میشوید , طوری که شم می کنید ۱۰۷ اسب بخار اقتدار موتور در یک چشم به نیز زدن کمتر از نصف شده‌است .

MG3 - vti

کشش ضعیف MG 3 در دور های کمتر از ۴۰۰۰ میتوانست با سود گیری از تکنولوژی هایی نظیر لیفت متغیر سوپاپ , توربو شارژر با بوست ذیل و یا سیستم تزریق مستقیم بهبود یابد . کشش MG 3 در به دور های زیر چه بسا از نیسان میکرا با موتور ۱ . ۲ لیتری هم کمتر است .

عجله صفر تا 96 کیلومتر بر ساعت ام جی 3 در ورژن دنده دستی به وسیله نشریه اتوکار حدود 11 . 4 ثانیه اعلام شده‌است که رقمی نسبتا خوب و قابل مقایسه با پژو 206 تیپ 5 ( فرانسوی ) به حساب میاید ولی در ورژن های جان دار در بازار کشور‌ایران که مجهز به گیربکس نصفه:: برچسب ها : تویوتا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Mckay Kelleher
ت : پنجشنبه 9 شهريور 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.