close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

به دنیاآمدن رنجرور 2017 Evoque با سقف بازشونده ; آفرود پایین اسمان آبی‌رنگ

تب خرید خرید خودرو فروش خودروهای شاسی بلند در تمام دنیا بالا گرفته است و خرید خودرو فروش خودروسازان هم با ارائه مدل های متفاوت در سایز های مختلف , سعی بر بهبود فروش خود هستند .

پس واضح است که خرید خودرو فروش خودروسازان جايگاه یک جهانی نیز دست به ایده های تازه و نوآورانه بزنند و محصولی را روانه بازار نمایند که شاید اکثری در آرزوی آن بوده اند . شاسی بلند سقف تاشو یا این که در زبان انگلیسی کانورتیبل , چندی است که وارد بازار دوچندان تعالی صنعت خرید خودرو فروش خودروسازی شده‌است .

2017 - Range - Rover - Evoque - Convertible - front - three - quarter - on - snow - 06


گرچه چنانچه جیپ های دیرین نیز یادتان باشد چیزی مشابه به همین شاسی بلند های سقف تاشو بوده اند . در هر حال اولین خرید خودرو فروش خودروسازی که دست به تولید اکثر در شکل شمایل امروزی شاسی بلند ها زد کمپانی نیسان بوده است . نیسان مدل دوست داستنی خویش یعنی مورانو را به سقف متحرک مجهز کرد .

2017 - Range - Rover - Evoque - Convertible - wheels - 02

درحال حاضر شرکت لندرور رنجرور که از آن به عنوان یک تولید کننده تخصصی خرید خودرو فروش خودروهای SUV یا شاسی بلند گران قیمت با قابلیت های خارج جاده ای پر اسم و رسم حافظه می شود . کوچکترین شاسی بلند خویش یعنی ایووک 3 درب را به صورت سقف متحرک پارچه ای روانه بازار نموده است .

2017 - Land - Rover - Range - Rover - Evoque - Convertible - interior - seats - view

سقف پارچه ای به ملازم مکانیزم آن در بشخ بالایی صندوق عقب خرید خودرو فروش خودرو جای می‌گیرد . به همین منظور فضای والا صندوق که مدام یکی‌از مزیت های شاسی بلندها بوده را از دست داده است .

این سقف پارچه ای 249 کیلوگرم وزن به ایووک بیش تر نموده است و نزدیک به 18 ثانیه عصر برای باز شدن و 21 ثانیه مجال برای بسته شدن نیاز دارد . همینطور سقف خرید خودرو فروش خودرو را می توان تا سرعت 30 مایل بر ساعت باز یا این که بسته کرد .

2017 - Land - Rover - Range - Rover - Evoque - Convertible - cockpit

قوای محرکه این خرید خودرو فروش خودرو همانند ایووک بی آلایش است و از موتور 2 لیتری 4 سیلند توربوشارژر شده بهره میبرد که 240 اسب بخار اقتدار و 250 lb - ft گشتاور تولید می نماید .

این موتور با جعبه دنده نو کمپانی ZF که یک دسته 9 سرعته خود کار است عمل می کند و نیرو را به طور دائم به هر چهارچرخ می فرستد . وزن این اتومبیل هم معادل 1935 کیلوگرم است .

2017 - Land - Rover - Range - Rover - Evoque - Convertible - side - 06

ایووک توان صعود مسیر با شیب 45 مرتبه و تکان در شیب عرضی 35 مرتبه را دارا است . ارزش پایه ای در نظرگرفته شده برای آن معادل 50 . 475 دلار است و به دلیل حجم موتور زیر 2 . 5 لیتر میتواند در مرزو بوم ما هم عرضه شود .:: برچسب ها : تویوتا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Mckay Kelleher
ت : پنجشنبه 9 شهريور 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.