close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

ارزیابی MG 3 در بازار جمهوری اسلامی ایران ; پیرمردی با کفش های کتانی - 3


کیفیت سواری و هندلینگ MG3

خلاف موتور , شاسی MG 3 به دقت طراحی و تنظیم شده است . معمولا درین برهه زمانی قیمتی در اروپا , هندلینگ از نقاط قوت خرید خودرو فروش خودروها نمی‌باشد . بطور مثال رنو ساندرو تحت عنوان یک خرید خودرو فروش خودرو اقتصادی صرفا از امکان های دینامیکی در حد کافی برخوردار است .

MG3 - hl
در مقایسه با خرید خودرو فروش خودروی هایی مانند رنو ساندرو , MG 3 از حیث قابلیت های دینامیکی به خیر و خوبی میدرخشد . تعادل عالی , چسبندگی مناسب در جاده های خشک و دقت خرید خودرو فروش خودرو در فرمان پذیری در کنار رجوع پذیری عالی امر رانندگی با آن را شادی بخش می‌کند .

امکان امر پذیری بالا حتی با ارتقا سرعت هم زیر تاثیر قرار نمی گیرد , تعادل عالی و چسبندگی بالا به شما حس رانندگی با یک خرید خودرو فروش خودروی اسپرت حقیقی و واقعی را می‌دهد .

در موقعیت مشقت بار , MG 3 مبتلا کم فرمانی اندکی می گردد , اما این ایراد با غیر فعال کردن سیستم در دست گرفتن پایداری الکترونیکی و جلوگیری از امر دادن ناگهانی , قابل در اختیار گرفتن است .

MG3 - side
در جاده های خیس بالانس خوب شاسی در کنار فرمان دقیق , لذت رانندگی با MG 3 را دو چندان می‌کند . تنظیمات سیستم تعلیق به قدری ماهرانه صورت گرفته شده است که حس می‌شود MG 3 میتوانست به راحتی ۵۰ اسب بخار نیروی بیشتر را نیز تحمل نماید .

با وجود همه نکات مثبتی که در مورد سیستم تعلیق و هندلینگ عالی ابلاغ شد , پیکربندی اسپرت شاسی و سیستم تعلیق MG 3 ممکن است به مذاق همه خوش نیاید .

سواری خشک و تکان های شدید در مسیر های ناهموار سود این پیکربندی اسپرت است و در کنار موتور پر شلوغی , احتمالا پس از مدتی شما را از خرید MG 3 پشیمان شوید .


مصرف سوخت MG3

همانگونه که از یک خرید خودرو فروش خودروی سوپر مینی با موتور 1 . 5 لیتری توقع میرود , MG 3 مصرف سوخت نسبتا مناسبی داراست .

البته اعداد و ارقام تصویب شده برای مصرف سوخت با در حیث به چنگ آوردن سعی موتور نشان از این دستور دارا‌هستند که MG 3 در کلاس هاچ بک های اقتصادی از لحاظ مصرف در حد متوسطی قرار می گیرد .

MG3 - logo

در مسیر های درون شهری MG 3 در هر صد کیلومتر حدودا 7 لیتر بنزین مصرف مینماید . این رقم در مسیر های خارج شهری حدود 5 و بصورت ترکیبی برابر 5 . 8 لیتر در هر صد کیلومتر است .

ناگفته نماند که ظرفیت مخزن سوخت MG 3 برابر 45 لیتر است .

ایمنی MG3

MG 3 از دید امکانات و امکانات ایمنی شرایط چندان مناسبی ندارد . 6 کیسه هوای جلو , جانبی و پرده ای , سیستم هشدار دهنده فشار باد لاستیک ها ( TPMS ) , کمربند های ایمنی جلو مجهز به سیستم پیش کشنده و آزادسازی تدریجی کمربند در هنگام پیدایش حادثه ها و امر هیدرولیک با قابلیت جذب ضربه در تصادفات از موردها شایان ذکر در این بخش می باشند .

MG3 - airbgs

اما موسسه EuroNCAP وضعیت ایمنی MG 3 را 3 ستاره از 5 ستاره چک می نماید :

MG3 - ncap

بها و موقعیت بازار MG3

در کلاس سوپرمینی ها MG 3 در‌حد میانه قرار میگیرد , با این حال از عهده رقابت با خرید خودرو فروش خودرویی مانند رنو ساندرو به راحتی بر میاید .

در صورتی‌که هندلینگ و لذت رانندگی معیار های شما برای گزینش یک خرید خودرو فروش خودرو هستند و ضعف نسبی موتور و کیفیت میانگین بعضی از قسمت های کابین شمارا از خرید این سوپرمینی منصرف نمیکند با در حیث گرفتن قیمت ارزان , MG 3 تعیین معقولی است .

MG3 - fnl

ولی بها MG 3 در بازار جمهوری اسلامی ایران ( در تیر ماه 95 ) با گارانتی شرکتی حدود 75 میلیون تومان است و با اعتنا به تبلیغات ضعیف و رقبای قدری مانند کیا پیکانتو , هیوندای I20 , فیات 500 و سدان های سایز گرانقدر چینی مثل چری آریزو 5 و بسترن B50 و انبوهی از خرید خودرو فروش خودروهای قابل قبول دست دوم , فروش MG3 در کشور‌ایران چندان شایان توجه نبوده است .

+ نقاط قوت MG3 :

هندلینگ و قابلیت و امکان های دینامیکی زیاد عالی , طراحی معمولی و اسپرت و خاص

- نقاط ضعف MG3 :

کارایی موتور , کشش ضعیف در دورهای پایین , ایمنی میانگین , افت بها بسیار در بازار استوک , بها غیر رقابتی در بازار جمهوری اسلامی ایران , کمبود مرکزها خدماتی در سطح مرزوبوم , ضعف برخورد گیربکس نیمه خود کار AMT ( تمام مثال های وارد شده در بازار ایران &# خرید و فروش خودرو هیرسا ;:: برچسب ها : تویوتا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Mckay Kelleher
ت : پنجشنبه 9 شهريور 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.