close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

نسخه تولیدی کونیخزگ REGERA با 1500 اسب بخار پرده‌برداری شد - 2

صفرتا300 اعلام شده نیز عدد 10 . 9 ثانیه را نشان می دهد . در واقع این خودور در عرض 3 . 9 ثانیه از سرعت 93 مایل به سرعت 155 مایل می رسد که حاکی از عجله گیری ثانویه فراوان قوی آن می‌دهد .

راجع به حداکثر سرعت این خرید خودرو فروش خودرو هنوز صحبتی به میان نیامده است البته کونیخزگ داعیه می کند که ریگرا در پهنا 20 ثانیه به سرعت 249 مایل بر ساعت میرسد . پباده سازی ظاهری خرید خودرو فروش خودرو جلوه مضاعف آینده نگرانه و تخیلی واری را به تماشاچی القا می نماید .

KON - 8

در جلو از یک دیفیوزر عظیم مستعمل و در عقب اتومبیل نیز از یک بالچه متحرک فایده گرفته شده . سیستم تعلیق خرید خودرو فروش خودرو نیز قابلیت و امکان تهیه و تنظیم به صورت دستی دارااست و فلپ های زیرین خرید خودرو فروش خودرو هم در جهت چپ و راست کار شده اند و به کمک یک کنترلر در باطن اتاق تهیه و تنظیم می شوند .

لاستیک های جلویی نسبت به لاستیک های عقبی پهن خیس می باشند . استدلال این عمل نیز برای تقسیم وزن خوبتر به دلیل به کار گیری از باتری های قرار داده شده در میانه خرید خودرو فروش خودرو تیتر شده است .

KON - 9

در باطن اتاق از یک مانیتور 9 . 1 اینچی مصرف شده که از نرم افزار اپل carPlay استفاده می برد . صندلی های تمام فیبرکربنی با قابلیت و امکان تهیه در شش جهت از دیگر ویژگی های باطن اتاق است .

درب های اتومبیل به کمک ریموت امکان بازشدن دارا‌هستند و همچنین می توانید کاپوت های جلو و عقب را به امداد ریموت باز فرمایید . بها این خرید خودرو فروش خودرو به صورت اساس ای 1 . 890 . 000 دلار اعلام شده است و کریستین کونیخزگ مدیر و بنیان گذار این شرکت سوئدی اعلام کرده است که فقط 80 عدد از این ابر خرید خودرو فروش خودرو ساخته خواهد شد و اکنون 4 عدد از آن پیشین از این که ورژن نهایی فراهم رونمایی شود فروخته شده است .


KON - 10

در هر صورت بایستی معطل ماند و رویت کرد که کونیخزگ ریگرا بضاعت تغییر‌و تحول بازی دنیای ابر خرید خودرو فروش خودروها را دارااست و میتواند رقیب قابل قبولی برای بوگاتی Chiron باشد یا این که خیر؟:: برچسب ها : تویوتا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Mckay Kelleher
ت : پنجشنبه 9 شهريور 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.