close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

گفتگو تاتا موتورز هند با جمهوری اسلامی ایران اتومبیل ; خرید خودرو فروش خودروهای ضعیف بیشتری در راهند

شاید بتوان شعار ( خط مش تو‌را می خواند ( جمهوری اسلامی ایران خرید خودرو فروش خودرو اینگونه فیض گرفت که ( منش ( از زاویه روءیت کرد کشور ایران اتومبیل , تنها مسیرهای داخل شهری است .

به دلیل آنکه وسیع ترین خرید خودرو فروش خودروساز خاورمیانه بعد از پایانی شدن برجام فقط برای ساخت خرید خودرو فروش خودروهای کوچک درون شهری گفتمان می نماید و در ظاهر به تامل خرید خودرو فروش خودروهایی برای رفت وآمد در بزرگراه ها و جاده های کشورمان نمیباشد .

جمهوری اسلامی ایران اتومبیل در گام نخست پیمانی با مشهور ترین سهیم خود یعنی پژو بست تا تعدادی گونه کوچک مثل 208 , 301 و 2008 را راهی خط تولید نماید و در گام های بعدی نیز با هدفی شبیه به مذاکره با فیات و رنو جلوس کرد .

TATA - 1

جزییات مذاکره با فیات هنوز روشن نشده است اما این خرید خودرو فروش خودروساز هم مثل پژو و رنو محصول خانوادگی ارزان قیمتی را در سبد تولیدها خود ندارد و در خوشبینانه ترین وضعیت می‌تواند مدلی به نام تیپو را تحت عنوان حریف تندر 90 راهی بازار کند .

از سوی دیگر گمانه زنی برای مونتاژ جور های سوزوکی یا چه بسا داتسون در خطوط ایجاد کشور ایران خرید خودرو فروش خودرو هم نوید بخش تولید خرید خودرو فروش خودرو فوق العاده ای نیست و عمدتا به جور های اقتصادی و کوچک مربوط میگردد .

درین وضعیت حالا رسانه های هندی از مذاکرات تاتا موتورز با کشور ایران اتومبیل خبر وارد می کنند , یک کدام از مطرح ترین خرید خودرو فروش خودروسازان هند که جزو هولدینگ عظیم تاتا محسوب می شود , قصد مونتاژ محصولاتش را در خطوط ساخت ایران اتومبیل دارااست .

TATA - 3

بر پایه ی این خبر که هنوز جزییات آن از سوی کشور‌ایران خرید خودرو فروش خودرو یا هیچ یک از خبرگزاری های کشور ایران تایید نشده است , مونتاژ دسته های تاتا در خطوط ساخت تهران و مشهد برنامه ریزی شده است و احتمالا ظرف 2 سال آتی انجام می گردد .

اما نکته کلیدی این مذاکرات اینجاست که تاتا موتورز عملا جز چند خرید خودرو فروش خودرو اقتصادی با موتورهای دوچندان ناچیز حجم ( 1 . 4 لیتری و کمتر ) , خرید خودرو فروش خودرو شاخص دیگری را ارائه نمی دهد و چنین خرید خودرو فروش خودروهایی عملا برای استفاده در جاده های کشور‌ایران خصوصیات قابل قبولی ندارند .

جالب تر آنکه تاتا در موضوع تکنولوژی موتور و گیربکس نیز چندان خرید خودرو فروش خودروساز شاخصی وجود ندارد و برای بعضا محصولاتش از قطعات فنی مشترک با خرید خودرو فروش خودروهای فیات استعمال می نماید .

TATA - 2
سود تست تصادف تاتا نانو , ارزان ترین اتومبیل دنیا با بها 2000 دلار که از اکثری جهات با استاندارد های روز صنعت خرید خودرو فروش خودروسازی فاصله دارد
به هرحال در‌حالتی که قرار بر خرید مدل های فقط شهری باشد , پراید , تیبا , ساینا یا این که چه بسا بخش اعظمی خرید خودرو فروش خودروهای چینی که اکنون در بازار عرضه میشوند نیز پاسخگوی نیاز اول مشتریان هستند و نیازی نمیباشد که موسسه ها اهل ایران برای مونتاژ چنین خرید خودرو فروش خودروهایی , خطوط ایجاد خرید خودرو فروش خودرو را به خارجی ها واگذار نمایند .


بحران حیاتی و بی پاسخی که در حال حاضر در بازار خرید خودرو فروش خودرو موجود هست , نیاز به خرید خودرو فروش خودروهای کلاس C و D با کاربرد خانوادگی و مسافرتی است , تا خرید خودرو فروش خودروهایی نظیر پژو 405 و سمند از خط ایجاد بیرون شوند .

طبیعتا خرید خودرو فروش خودروهای جایگزین بایستی ضمن ارائه تکنولوژی های تازه , دارنده ایمنی و کیفیت دلخواه باشند و از همگی مهمتر با قیمتی کمتر از 50 میلیون تومان عرضه شوند .

TATA - 6

متاسفانه تا به امروز افق روشنی برای عرضه چنین خرید خودرو فروش خودرویی در کارنامه مذاکراتی دو خرید خودرو فروش خودروساز دارای اهمیت میهن دیده نمی شود و احتمال دارد فقط چاره , بسط و کیفی سازی خرید خودرو فروش خودروهای بی کیفیت فعلی باشد که سالهاست در کشور ایران ایجاد می شوند .

به دلیل آنکه با دقت به بها خرید خودرو فروش خودروهای مدرنی که در بازار در میان المللی عرضه می شوند و حالت اقتصادی نظیر ارزش ارز و تعرفه های مونتاژ , ساخت خرید خودرو فروش خودروهای جدید و باکیفیت و ایمن با ارزش کمتر از 50 میلیون در کشور ایران فراوان سخت و حتی دست نیافتنی به لحاظ می‌رسد .

TATA - 7

تنها راه حل این اختلال این است که خرید خودرو فروش خودروسازان بزرگی مانند رنو یا فولکس واگن با توجه به نیاز کشور‌ایران و بازار بلندمرتبه کشورمان , محصولی مخصوص را برای ایرانیان مهندسی نمایند , امری که نیاز به سرمایه گذاری مشترک و همیاری گسترده خرید خودرو فروش خودروسازان اهل ایران با طرف خارجی دارااست .:: برچسب ها : تویوتا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Mckay Kelleher
ت : پنجشنبه 9 شهريور 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.