close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

نگاهی به فیات تیپو ۲۰۱۶ , ادویه اروپایی ایران‌خرید خودرو فروش خودرو - 2


اکنون , فیات تیپو/اگیا با تعدادی پیشرانه گوناگون بنزینی و دیزلی به بازار عرضه میشود . پیشرانه‌های بنزینی این خرید خودرو فروش خودرو , مشتمل بر نسخه ۱٫۴ لیتری با توانی معادل ۹۵ اسب بخار , نسخه ۱٫۴ لیتری توربو با سوخت دوگانه‌سوز ( بنزین و CNG ) با توانی معادل ۱۲۰ اسب بخار , ۱٫۶ لیتری دوگانه‌سوز ( بنزین و اتانول ) با بضاعت معادل ۱۱۰ اسب بخار و نیز ۱٫۳ و ۱٫۶ لیتری توربو دیزل با توان‌هایی به ترتیب معادل ۹۵ و ۱۲۰ اسب بخار است . به لحاظ سیستم انتقال اقتدار , این خرید خودرو فروش خودرو با گزینه‌های متفاوتی از گیربکس , ازجمله ۵ و ۶ سرعته دستی و نیز ۶ سرعته خود کار و ۶ سرعته اتومات مجهز به سیستم کلاچ دوبل , عرضه می شود .

چند روز قبل , تارنما «AUTOEXPRESS» بریتانیا نسخه‌ای دیزلی از این خرید خودرو فروش خودرو آیتم تست و باز بینی خویش قرار دارد که در سطور پایین برگردان متنش را مرور می کنید .
اولیه رانندگی با یک سدان اقتصادی , خرید خودرو فروش خودرویی که در حین ورود به نمایشگاه‌های بریتانیا می تواند سد رویکرد اشکودا رپید گردد &# خرید و فروش خودرو هیرسا

داوری کل

امتیاز این اتومبیل : ۳ از ۵

هاچ‌بک خانوادگی ” قیمت‌شکنی ” که فیات عرضه می‌نماید , بزرگ‌ترین ضربه را از این حیث به رقبای خود در زمین بازی‌شان خواهد زد . تیپو در جایی پیروز شد که نوع براوو نتوانست . فقط همین بس که این اتومبیل از رانندگی متوسطی برخوردار و کیفیت کابین آن عالی نیست , البته در عوض , از نمای ظاهری خوبی استفاده می برد و از فضای داخلی جاداری هم شامل است , ضمن این که با قیمت‌های فوق‌العاده پایینی استارت میخورد که به حیث میاید که بها پرداخت قابل قبولی را واجد باشد . با این حال , برای قضاوت قطعی دراین‌باره تا حضور نوع هاچ‌بک آن در بازار منتظر میمانیم .


Fiat Tipo 2016
فیات در یک‌سری سال گذشته , پیروزی بزرگی را با ارائه خرید خودرو فروش خودروهای منزلت کوچک خویش در بازار اروپا کسب نمود , به‌ویژه دسته شهری ۵۰۰ که از یکسری سال پیش تاکنون بین فروشندگان بریتانیایی دست‌به‌دست میگردد ; اما کلاس‌های بزرگتر آن من‌جمله خرید خودرو فروش خودروهای سگمنت C اثبات نمودند که مهره سخت‌تری جهت ناکامی خوردن در بازار می‌باشند .

در قبلی , برند ایتالیایی ( فیات ) دو مدل را به بازار عرضه نمود , براوو و بعداز آن استیلو , دو خرید خودرو فروش خودرویی که عملکرد نمودند که ضربات زیادی را به نزدیکی مقام لیدرهای این کلاس , من‌جمله فورد فوکوس وارد نمایند . بعداز آن , فیات قصد نمود که دفتر برندی همچون داچیا را ورق زند و دراین باره صرفا چنین می‌توان اظهار‌کرد ” در صورتی‌که نمی‌توانید آنان را باخت دهید , به بها پایین‌تری از آن ها بفروشید ” و بدین‌سان بود که خرید خودرو فروش خودروی باارزشی ( ارزش محوری ) همچون تیپو , به‌تازگی روانه بازار گردید .

Fiat Tipo 2016
اسم تیپو , برای نهایی بار , در اوایل ده سال نود میلادی , بر روی نوع هاچ‌بک خانوادگی جعبه‌ای شکل فیات مشاهده شد ; اما در واقع , برای نخستین بار , این اسم یک قرن پیش بوسیله این مارک به فعالیت میرفت . مقابل , در برخی از بازارها , ازجمله ترکیه که‌این خرید خودرو فروش خودرو در آن ساخته می‌شود , شما نشان “ AEGEA ” را بر پشت آن خواهید یافت . در بریتانیا نیز همچون مابقی اروپا , از نام تیپو استفاده خواهد شد البته خیر برای سدان چهار دربی که در تصویر ملاحظه می کنید .
:: برچسب ها : تویوتا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Mckay Kelleher
ت : پنجشنبه 9 شهريور 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.